Dowiedz się więcej o ciepłym montażu

cieply-montaz


 

O firmie STOLBUD WŁOSZCZOWA S.A.

Stolbud Włoszczowa S.A. to jeden z najbardziej liczących się na rynku producentów drewnianej stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Podstawowym surowcem wykorzystywanym do produkcji jest wysokiej jakości drewno, które wstępnej obróbce poddane było we własnym tartaku.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty zgodności i aprobaty techniczne honorowane na rynku budowlanym.

Jakość naszej drewnianej stolarki potwierdza Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP zgodnie z normami ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001, a także imponująca ilość nagród zdobytych na imprezach targowych, oraz w ogólnopolskich konkursach i plebiscytach.

O firmie "Salon Stolbud"

Jako Salon Firmowy firmy STOLBUD WŁOSZCZOWA S.A. powadzimy sprzedaż oraz montaż okien i drzwi a także zajmujemy się profesjonalnym doradztwem. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, poświęcamy mu tyle czasu ile jest to konieczne - istotne jest aby każdy Klient zadowolony był z efektu finalnego i zechciał polecić nas swoim znajomym.

Oprócz okien i drzwi możecie Państwo zakupić u nas rolety zewnętrzne i bramy garażowe Dodatkowo parapety, rolety materiałowe, plisy, żaluzje drewniane.

Dojeżdżamy do klienta bezpłatnie w promieniu do 60 km. Posiadamy Salon Fabryczny w Legionowie, gdzie mogą Państwo obejrzeć bogatą ekspozycję okien i drzwi oraz doradzić się na miejscu u naszych specjalistów w zakresie produktu oraz trudnych i nietypowych sytuacjach montażowych

Zobacz również naszą stronę www.salonstolbud.pl

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Polityka cookies